Wielu właścicieli czworonogów boryka się z problemem „jeżdżących” podczas jedzenia po całym domu misek. Przesuwające się naczynia powoduję często nie tylko nieprzyjemne dźwięki i frustrację podczas posiłku, ale czasem także przenoszenie jedzenia z miski w inne miejsce, robiąc przy tym sporo bałaganu. 

Dotychczas rozwiązaniem tego problemu były maty antypoślizgowe pod miski lub wykańczanie naczyń podkładką antypoślizgową. Nie zawsze jednak  takie maty  pasują do wnętrza, a wiele misek, które podobają się właścicielom nie posada antypoślizgowych podkładek. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli i stworzyliśmy innowacyjne rozwiązanie dla tego problemu- stację dokującą. Jedną jej część przyklejamy do podłogi a drugą do miski.

Dzięki silnemu magnesowi miska podczas jedzenia zostaje na miejscu, nawet jeśli jest wykonana z lekkiego tworzywa. Sama stacja jest niewidoczna i można ją  przymocować do wielu rodzajów misek dostępnych na rynku. Dzięki magnesowi podniesienie miski w celu jej umycia  nie stanowi problemu, ale przesunięcie jej po podłodze staje się niemal niemożliwe.

Grażyna Brychcy, technik weterynarii

O autorze

Fiboo

Jestem szczotką dla kota i jest mi z tym dobrze!

Koszyk

Back to Top