Prace nad projektowaniem naszych produktów rozpoczęliśmy kilka lat temu. Jako miłośnicy zwierząt zauważyliśmy pewne braki na rynku, a produkty, które kupowaliśmy dla swoich prywatnych pupili nie były dla nas wystarczająco dobre.

Powinniście wiedzieć, że nasza działalność to głównie wykonywanie form wtryskowych oraz produkowanie elementów z tworzyw sztucznych na wtryskarkach dla firm z najróżniejszych branż. To właśnie ona dała nam możliwość wykorzystania naszego doświadczenia zawodowego i życiowego (w roli właścicieli zwierząt) przy tworzeniu naszej linii produktów dla psów i kotów.

Poprzeczkę postawiliśmy sobie bardzo wysoko. Zależało nam, aby nasze produkty były nie tylko funkcjonalne, ale również stylowe i innowacyjne. Naszym głównym celem było zrealizowanie całego projektu w Polsce. Chcielibyśmy zapewnić naszym odbiorcom powtarzalność oraz jakość zgodna z europejskimi normami.

Ciekawe!
Naszą pracę wspierali konsumenci z głównej grupy docelowej! Tak, tak! Każdy produkt przetestowany został przez psich i kocich testerów. Jednym z nich jest oczywiście nasz Luis, którego znać możecie z naszego konta na Instagramie. Już jako kilkutygodniowy szczeniak towarzyszył nam w biurze i testował twardość naszych zabawek między drzemkami. Obecnie odpowiada za prowadzenie naszych mediów społecznościowych, na które bardzo serdecznie Was zapraszamy! Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości co do naszych produktów, tam na pewno wszystkie zostaną rozwiane.

wyprodukowanewpolsce

Nowoczesny design i kolorystyka.


PasteLOVE
W dobie niesamowitych możliwości wnętrzarskich postanowiliśmy stworzyć produkty, które choć dedykowane są zwierzętom to stanowić mogą atrakcyjny dodatek do naszych domów. Zależało nam by nasze akcesoria zdobiły Wasze wnętrza, dodawały uroku i subtelności. Dzięki dowolnym konfiguracjom kolorystycznym, każdy z Was znajdzie w Fiboo akcesoria dla swojego pupila, które idealnie wcielą się w charakter Waszych czterech kątów.

ZabawkOVE
Choć zabawki w naszej ofercie mają żywe kolory to nadal są to kolory, które wyróżniają się na tle pozostałych zabawek na rynku. Staraliśmy się, aby były przyjemne dla oka i, jednocześnie, widoczne dla zwierzaków podczas spacerów czy zabawy na dworze.

Nasze produkty to połączenie stylistyki i funkcjonalności.

FIBOO JAKO PRODUKT EKOLOGICZNY

Główną ideą naszej marki jest to, aby nasze produkty były przyjazne dla środowiska.
Natomiast musimy przyznać, że bycie EKO stało się trendem wśród wielu firm, ale niestety poza atrakcyjnym marketingiem nie przekłada się to na konkretne parametry, które mogłyby faktycznie ratować naszą planetę. Coraz częściej spotykamy się z wykorzystaniem tego sformułowania, które bez konkretnej definicji, pozwala na wiele nadużyć.

Dlatego właśnie chcielibyśmy, abyście zapoznali się z atutami Fiboo! Oceńcie sami!

– jesteśmy polskim producentem akcesoriów dla psów i kotów – wszystkie etapy od projektu aż po produkcję i wysyłkę realizujemy w naszej firmie pod Poznaniem. Nie importujemy żadnych komponentów z Azji, które transportowane kontenerowcami, zatruwają nasze środowisko.

– szczególny nacisk kładziemy na to, aby nasze produkty były przyjazne dla środowiska

Wszystkie nasze materiały wykorzystywane w procesie produkcyjnym są:
– zgodne z REACH
– nie zawierają BPA, ftalanów oraz innych niebezpiecznych składników
– nadają się w 100% do ponownego przetworzenia

Wszystkie opakowania – od etykiet produktowych po kartony wysyłkowe zabezpieczane taśmą kraftową – wykonane są z tektury. Całkowicie zminimalizowaliśmy wykorzystywanie jakichkolwiek komponentów foliowych w konfekcji.

Więcej o naszych materiałach produkcyjnych znajdziesz TUTAJ.

W procesie produkcyjnym wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy – m.in. elektryczne wtryskarki zasilane energią pozyskaną z paneli fotowoltaicznych zainstalowanych na dachu naszej hali.

2eco