miski dla psow i kotow

Wybór miski dla zwierzaka wydaje się pozornie bardzo łatwy. Jednak warto podjąć przemyślaną decyzję, aby spożywanie posiłków, sięganie po przekąski i picie wody było dla Twojego futrzaka jak najbardziej komfortowe. Miska dla kota powinna być innej wielkości i głębokości, niż miska dla psa. Koty uwielbiają przekąszać pomiędzy głównymi posiłkami i bardzo nie lubią kiedy ich wąsy (wibrysy) dotykają ścianek naczynia. Powoduje to stres i może skutecznie zniechęcić futrzaka do jedzenia. Wybierając miskę dla mruczka, warto poszukać naczynia płaskiego. Zdecydowanie ułatwi to kotu bezstresowe spożywanie karmy.

Miski dla psów i kotów – skup online!

Dobrym zakupem będzie miska z gumkami antypoślizgowymi. Nic tak nie frustruje zwierzaka jak jeżdżenie z miską po całym pokoju podczas spożywania ulubionego pokarmu.

Priorytetem powinno być też bezpieczeństwo i zakup naczynia, które nie zawiera szkodliwych w kontakcie z żywnością substancji. Popularne i powszechne w sklepach miski metalowe podczas ciepłych miesięcy sprawiają, że woda nagrzewa się szybciej. Dlatego zwierzak może nie chcieć jej pić. Dostęp do świeżej wody jest niezwykle istotny, jeżeli pies czy kot spożywa regularnie suchą karmę. Jeżeli troszczysz się o ekologię tak jak my, postaw na miski wykonane z tworzyw biodegradowalnych czy wytworzone w 100% w ramach recyklingu z przetworzonych butelek PET. Sprawdź także koniecznie nasze miski ekologiczne dla psów i kotów!

Miski dla zwierząt – producent

Pastelowe, stonowane i delikatne kolory naszych misek wpiszą się w design każdego pomieszczenia.

Postaw na zakupy w sklepie internetowym Fiboo.pl stworzonym przez miłośników zwierząt. Ogranicz z nami ilości odpadów trafiających do środowiska. Postaw na wysoką jakość połączoną z ekologią. Oferujemy wyłącznie polskie produkty bez szkodliwych i niewiadomego pochodzenia substancji (nasze miski nie zawierają ftalanów, czy metali ciężkich). Pełna jakość zgodna z normami europejskimi.

O autorze

+ więcej wpisów

Koszyk

Back to Top