Kolorystyka misek którą proponujemy, nawiązuje do naturalnych barw. Pastelowe, stonowane kolory misek wyróżniają się na tle mocnych, jaskrawych kolorów produktów obecnych na rynku.

Kolory wpisują się w nowoczesny, skandynawski styl wystroju wnętrz.

Kilka naszych aranżacji :

Kolorystyka w pewnym stopniu została narzucona przez materiał który wykorzystujemy. Jest to recyklat pochodzący z butelek PET. Tworzywo powstaje z przetworzenia butelek pochodzących ze zbiórek selektywnych. W kontenerach pojawiają się butelki bezbarwne ale również zielone i niebieskie.
Materiał który wykorzystujemy, ma lekko szaro-niebieską poświatę przez co kolory są stonowane.

W naszej gamie kolorystycznej nie występuje mocny kolor biały. Jest to określona przez nas „kość słoniowa” – przełamana biel.


Dany kolor pomiędzy partiami produkcyjnymi może delikatnie różnić się od siebie, przez co miska staje się jeszcze bardziej niepowtarzalna.

O autorze

Fiboo.pl | + więcej wpisów

Specjaliści Fiboo poświęcają każdą wolną chwilę na zgłębianie swojej pasji, którą są psy i koty. Czytamy, poznajemy, studiujemy - a przede wszystkim obserwujemy nasze zwierzaki, aby poznawać ich nawyki, preferencje i oczekiwania. Naszą wiedzę przenosimy na tego bloga, abyście i Wy mogli jeszcze lepiej odwzajemniać ich miłość i oddanie. Zachęcamy do czytania naszych porad i ciekawostek.

Koszyk

Back to Top