Miski dla zwierząt z nadrukiem

Posiadanie w domu zwierzaka w postaci psa czy kota niesie ze sobą nie tylko ogromne pokłady miłości i lojalności ze strony futrzastego przyjaciela, ale i odpowiedzialność za jego zdrowie i bezpieczeństwo. Wyposażenie zwierzaka w odpowiednie akcesoria i przybory do jedzenia i pielęgnacji to obowiązek każdego miłośnika zwierząt i trzeba poświęcić nieco więcej uwagi i czasu na zakup właściwych akcesoriów zwierzęcych, które będą wyróżniały się wysoką jakością i starannością wykonania oraz bezpieczeństwem dla pupila. Okazuje się także, że takie akcesoria, jeśli nanieść na nie własne logo lub hasło reklamowe – to dobry pomysł na prezent i gadżet.

Atrakcyjne, funkcjonalne i przyjazne środowisku gadżety dla zwierząt

Wybór akcesoriów przeznaczonych dla psiaka czy kota jest tak wielki, że każdy właściciel odczuwa dylematy związane z zakupem konkretnego modelu. Ważne, by kierować się nie tylko modnym designem, ale i bezpieczeństwem i jakością takowych przedmiotów, by zwierzęta nie doznały żadnego dyskomfortu w bezpośrednim kontakcie z nimi. Dlatego warto wybierać ekologiczne akcesoria dla zwierząt, wykonane z tworzyw pozyskanych ze skrobi kukurydzianej, całkowicie biodegradowalne, przyjazne środowisku i każdemu zwierzakowi. Takie właśnie są miski ekologiczne dla psów i kotów, które cechuje wyjątkowa staranność wykonania i bardzo atrakcyjny design oraz bezpieczne dla pupila tworzywa, dzięki którym można nie tylko dbać o zdrowie zwierzaka, ale i środowisko. Taka miska może stać się ciekawym gadżetem dla pupila, jeśli zostanie ozdobiona własnego pomysłu nadrukiem, stając się miłym dodatkiem dla ukochanego psiaka czy kotka. Aby pupilowi komfortowo się jadło i piło wodę, można dokupić pasującą wzorem i kolorem matę antypoślizgową, dzięki której miska nie będzie przesuwała się po podłodze, sprawiając zwierzakowi dyskomfort. Umieszczone imię zwierzaka, urocza grafika czy napis na takowej macie na pewno dodadzą jej wyrazu i charakteru.

Sprzątaj po swoim czworonogu i myśl ekologicznie

Wybierając psiaka na towarzysza życia, trzeba się liczyć z tym, że wraz z pupilem pojawią się i nowe obowiązki, do których bez wątpienia należy sprzątanie po zwierzaku na spacerach. Wybierając woreczki na odchody całkowicie degradowalne i kompostowalne, można być pewnym, że należycie dba się o otaczające środowisko. Wysokiej jakości woreczki są bardzo praktyczne w użytkowaniu, umożliwiając szybkie i bezproblemowe posprzątanie po swoim pupilu. Dla miłośników niebanalnych rozwiązań, poleca się  zakup takowych woreczków z wesołymi nadrukami i grafiką, dzięki którym codzienna czynność sprzątania nie bezie nudna i męcząca – a z pewnością zainteresuje również i dzieci. Kolorowy napis czy śmieszna mordka psiaka na pewno rozweselą właściciela czworonoga, gdy ten będzie musiał uprzątnąć trawnik po nieczystościach jego pupila. Warto wybierać ekologiczne rozwiązania i cieszyć się, że poprzez małe, ale codzienne gesty można przysłużyć się środowisku, dbając o jego wygląd i funkcjonowanie.

Artykuły dla zwierząt z własnym logo – pomysł na gadżet

Zakup gadżetów dla swojego psa czy kota może stać się prawdziwym wyzwaniem, gdy producenci oferują tak wiele różnych, godnych uwagi produktów przeznaczonych dla zwierząt domowych. Decydując się na wybór konkretnych przedmiotów, warto zwrócić uwagę na ich skład, jakość wykonania i bezpieczeństwo dla zwierzaka, bo tylko wtedy można być pewnym, że ten otrzyma pełnowartościowe produkty.

Gadżety zwierzęce ekologiczne, całkowicie biodegradowalne i przyjazne środowisku, zasługują na szczególne zainteresowanie i uwagę, a zwłaszcza te ozdobione ciekawymi, własnego pomysłu nadrukami. Dzięki nim, nawet zwykła miska czy mata dla zwierzaka, prezentuje się oryginalnie, ciesząc oko właścicieli i doskonale wpasowując się w wystrój każdego pomieszczenia.

 

jesteś zainteresowany zakupem akcesoriów dla zwierząt z własnym nadrukiem? Zapraszamy do kontaktu!

O autorze

Technik Weterynarii at Vet-Med Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna | Fiboo | + więcej wpisów

W 2013r. na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu ukończyłam studia magisterskie na kierunku Biologia. Miłość do czworonogów sprawiła, że po ukończeniu studiów podjęłam naukę w technikum weterynaryjnym. Od początku mojej pracy w zawodzie związana jestem z Przychodnią Weterynaryjną VET-MED. Codzienny kontakt z naszymi pacjentami zaważył na moim dalszym rozwoju w kierunku Fizjoterapii Psów i Kotów. Prywatnie od lat fascynują mnie zwierzęta egzotyczne, a zwłaszcza jaszczurki, dlatego jestem szczęśliwą opiekunką kilku agam i gekonów, a pod moją nieobecność smoków pilnuje kot o imieniu Furia.

Koszyk

Back to Top