Prace nad projektowaniem naszych wyrobów rozpoczęliśmy kilka lat temu. Jako miłośnicy zwierząt a w szczególności kotów zauważyliśmy pewną lukę na rynku. Nie byliśmy do końca zadowoleni z kupowanych przez nas produktów.

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem wyrobów z tworzyw sztucznych. Wykonujemy narzędzia które niezbędne są do ich produkcji oraz świadczymy usługi produkcji elementów z tworzyw. Zobacz naszą firmę.

Mając doświadczenie wdrożeniowe postanowiliśmy stworzyć własny produkt. Wiedzieliśmy, że łącząc nasze doświadczenie zawodowe z pasją jesteśmy w stanie zaproponować ciekawe, innowacyjne produkty.

Na początku tworzenia marki Fiboo postawiliśmy sobie kilka celów. Jednym z nich było zrealizowanie całego projektu w Polsce.

Chcielibyśmy zapewnić naszym odbiorcom powtarzalność oraz jakość zgodną z europejskimi normami.

Nasze produkty przez wiele miesięcy testowane były przez naszych zwierzakowych współpracowników.

Mamy nadzieję, że produkty, które trafiły na rynek spełnią Państwa oczekiwania.

O autorze

Fiboo.pl | + więcej wpisów

Specjaliści Fiboo poświęcają każdą wolną chwilę na zgłębianie swojej pasji, którą są psy i koty. Czytamy, poznajemy, studiujemy - a przede wszystkim obserwujemy nasze zwierzaki, aby poznawać ich nawyki, preferencje i oczekiwania. Naszą wiedzę przenosimy na tego bloga, abyście i Wy mogli jeszcze lepiej odwzajemniać ich miłość i oddanie. Zachęcamy do czytania naszych porad i ciekawostek.

Koszyk

Back to Top